Ceník - kosmetika

Masáž obličeje / 20 min.


390 Kč

Orlane B21 Rozjasnění pleti / 30 min.

Pro okamžité rozjasnění, vyhlazení, posílení a hydrataci pleti. Péče vhodná pro unavenou, šedou a dehydratovanou pleť. Cca 25+.

950 Kč

Orlane B21 Omlazení pleti / 60 min.

Hloubková regenerace kožních buněk. Viditelně omlazující péče. Vhodná pro unavenou, šedou, vrásčitou a povadlou pleť. Cca 35+.

1290 Kč

Renophase Peeling Jeunesse / 30 min.

Jemné ošetření pro jas, revitalizaci a hloubkovou hydrataci pleti. Vhodný pro suchou a dehydratovanou pokožku, bez vitality a jasu.

1200 Kč

Renophase Gluconolactone Peeling / 30 min.

Ošetření vyhlazuje jemné vrásky a strukturu pleti, hydratuje. Vhodný pro zhrublou, suchou pleť s nepravidelným povrchem.

1200 Kč

Renophase Masque H+ Peeling / 30 min.

Vyhlazuje vrásky, obnovuje elasticitu a objem, reguluje kožní maz pleti. Vhodný pro vrásčitou pleť s nedostatkem pružnosti a ztrátou objemu.

1200 Kč

Renophase Mandelique 40 Peeling / 30 min.

Zjemňuje zrohovatělou vrstvu pleti, stimuluje buněčnou obnovu, odstraňuje pigmentace, léčí akné. Vhodný pro mastnou a aknózní pleť, unavenou a šedou. Pro pleť s pigmentovými skvrnami a nejednotným tónem.

1200 Kč

Mezoterapie Manificare Dermabooster 50

Špičková revitalizační kúra s peptidy, kys. hyaluronovu a 50 aktivními složkami. 23 aminokyselin, 12 vitamínů, 3 koenzymy, 2 antioxidanty + kys. hyaluronová. Vyhlazuje jemné linky a vrásky a hloubkově hydratuje pokožku.

od 1000 Kč

Mezoterapie Neauvia Hydro Deluxe

Obsahuje nejčistší kys.hyaluronovou na trhu a kombinaci Calcium hydroxyapatit a aminokyselin Glycin a L-Prolin. Toto jedinečné složení okamžitou hydrataci a stimulaci produkce kolagenu a elastinu. Pokožka získá viditelný objem, stává se pevnější a pružnější. 

4000 Kč

Úprava a barvení obočí 


250 Kč